Used GMC for Sale in Newmarket
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | G251725A |
| City: | Newmarket |
THIS LOW MILEAGE CANYON FIST THE BUDGET AND THE DRIVEWAY. READY FOR SUMMER FUN.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | Z121983A |
| City: | Newmarket |
JUST TRADED! BIG TRUCK AND BIG VALUE AT THIS PRICE.Â
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | G251637A |
| City: | Newmarket |
14,500 LBS OF TOWING POWER ON A BUDGET! WE HAVE RECONDITIONED THIS TRUCK SO YOU CAN SAVE THOUSANDS AND KEEP YOUR TEAM WORKING. CALL TODAY TO BOOK AN APPT TO TEST DRIVE.Â
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 1165099A |
| City: | Newmarket |
THIS ULTRA LOW MILEAGE CANYON JUST ARRIVED AND WON’T LAST LONG.
2024 GMC Sierra 1500 Elevation 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
Diesel! Elevation PKG
| Price: | $ PLEASE CALL |
Mileage:89,336 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P2205A |
| City: | Newmarket |
Command the road with bold styling, impressive efficiency, and serious capability in this 2024 GMC Sierra Elevation Diesel — a perfect blend of power and everyday usability.
Under the hood, this Sierra is equipped with the highly sought-after 3.0L Duramax Turbo-Diesel engin.....Read MoreLire la suite
2024 GMC Sierra 2500HD Denali Ultimate 4x4 Crew Cab 6.75 ft. box
| Price: | $ PLEASE CALL |
Mileage:62,904 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | G101015A |
| City: | Newmarket |
THIS LUXURY WORKHORSE JUST LANDED AND IS READY TO BE YOUR HOME OFFICE ON THE ROAD!
Loading More Vehicles ...







