Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Newmarket
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | N17233A |
| City: | Newmarket |
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.2L 3cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | C054352 |
| City: | Newmarket |
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Green |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | S125155A |
| City: | Newmarket |
JUST LANDED LOCAL TRADE!
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | N17256 |
| City: | Newmarket |
JUST ARRIVED! BOUGHT HERE SERVICED HERE COMES WITH WINTER TIRES!
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | N17262A |
| City: | Newmarket |
JUST ARRIVED!
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | N17269A |
| City: | Newmarket |
JUST ARRIVED SUPER CLEAN. PREVIOUS CARFAX CLAIM $6,225 PLEASE SEE CARFAX. PRICED TO SELL.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | Z105197A |
| City: | Newmarket |
JUST LANDED GREAT AWD VALUE!
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | J275365A |
| City: | Newmarket |
THIS PREMIER EDITION WAS SERVICED AND TRADED HERE AND VALUE PRICED TO MOVE FAST.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | Electric |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | N17287 |
| City: | Newmarket |
JUST LANDED SUPER CLEAN EV. FORGET THE GAS STATION THIS SUMMER!
Loading More Vehicles ...






